Działki inwestycyjne w Chróstniku do sprzedaży. Należą do najatrakcyjniejszych w Polsce!

pion-dzialkiWyjątkowa pod względem komunikacyjnym lokalizacja działek – tuż przy węźle Lubin-Południe budowanej drogi ekspresowej S-3, prowadzącej od zespołu portów morskich Świnoujście – Szczecin na północy, do granicy z Czechami na południu, stanowiącej fragment międzynarodowej trasy E65 łączącej miasto Malmö w Szwecji z miejscowością Chania w Grecji.

Po wybudowaniu droga ekspresowa S-3 będzie przebiegała przez teren trzech województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Działki inwestycyjne w Chróstniku zajmują pow. 110 483 m. Przeznaczone są pod budownictwo usługowo-produkcyjne.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla gminy Lubin dla w/w działek ustalono przeznaczenie pod budowę obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowę usługową, a także ogniwa fotowoltaiczne.

Działki posiadają możliwość przyłączenia do sieci: wodnej, kanalizacyjnej, gazowej oraz energetycznej.

Działki do sprzedaży położone w obrębie Chróstnik gm. Lubin:

– 332/23 (pow. 37.224 m²),

– 332/18 (pow. 11.263 m²),

– 332/19 (pow. 8.525 m²),

– 335 (pow. 28.372 m²)

– 332/26 (pow. 25.099 m²)

Zachęcamy do inwestowania na terenie gminy Lubin!