Dwa złote medale łuczników

W Ścinawce Średniej w gmina Radków odbyły się  Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików w łucznictwie. W zawodach tych z sukcesami uczestniczyli łucznicy LZS SKS Raszówka.

Doskonale spisała się Hanka Kożewnikow, zdobywczyni złotego medalu w kategorii Orlik dziewcząt i Karol Wachowski, który wygrał złoty medal w kategorii Apacz chłopców. Kuba Smaga po wspaniałym pojedynku, przegrał w finale  z zawodnikiem Talentu Wrocław i zdobył srebrny medal. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca : Bartosz Piotrowiak był czwarty w kategorii Orlik chłopców, Zuzanna Miedziak dwunasta w kategorii Orlik dziewcząt, Małgorzata Wójcik czternasta w kategorii Młodzik dziewcząt, Hubert Wachowski ósmy w kategorii Młodzik chłopców, Michał Chęć trzynasty w kategorii Młodzik chłopców.

W dniach 22-23 lutego 2020 roku startowali również zawodnicy LZS SKS Raszówka w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie, które odbyły się w Świebodzicach. W tych zawodach drużyna w składzie: Mariusz Walada, Mateusz Posłuszny, Szymon Marczak w łukach bloczkowych zdobyła piąte miejsce, indywidualnie Mariusz Walada był szósty.

(JD)