Dożynki, festyny, piłka nożna i łuki

Przed nami weekend obfitujący w wiele wydarzeń w Gminie Lubin. Gorąco zachęcamy do udziału w licznych festynach, dożynkach, rozgrywkach piłkarskich i zawodach łuczniczych.

W imieniu wójta Gminy Lubin zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w obchodach 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W sobotę 1 września o godzinie 9.45 składane będą kwiaty przy zbiorowej mogile Żołnierzy Wojska Polskiego  w Siedlcach.

W sobotę w Karczowiskach rozegrany zostanie Turniej Łuczniczy o Puchar Przewodniczącego Rady  Gminy Lubin.  Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Lubin. Zawody rozpoczynają się o godz.10, po ich zakończeniu ok. godz. 15.00 odbędzie się festyn rodzinny, organizowany przez radę sołecką. Więcej na ten temat pisaliśmy 28 sierpnia.

W sobotę także  zaplanowano festyny rodzinne i symboliczne pożegnanie lata w Goli i Karczowiskach. Natomiast na uroczyste dożynki mieszkańców zapraszają: Miłosna, Kłopotów i Niemstów. W niedzielę dożynkowe spotkanie organizują także mieszkańcy Miłoradzic.

Nadchodzący weekend to oprócz zawodów łuczniczych także rozgrywki piłkarskie niższych lig.

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań

Kl „O”