Dmuchańce i rozgrywki sportowe

Wiele atrakcji przygotowano dla najmłodszych mieszkańców  w Gogołowicach i w Raszówce z okazji Dnia Dziecka. Najmłodszych bardzo cieszyły dmuchańce i malowanie twarzy. Nie zabrakło oczywiście słodkich poczęstunków.

W Raszówce sołtys, rada sołecka oraz radny zorganizowali festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki. Dzieci mogły pomalować sobie buzie, poskakać na dmuchańcach oraz poczęstować się słodyczami, napojami i gorącymi kiełbaskami. W drugiej części festynu dzieci wzięły udział w ciekawych konkurencjach sportowych zorganizowanych przez radnego Marcina Nyklewicza. Każde dziecko otrzymało nagrodę za uczestnictwo.

W Gogołowicach także sprawiono radość dzieciom dzięki sołtys, radzie sołeckiej i radnej Sylwii Pęczkowicz-Kuduk. Rozegrano m.in. turniej rzutów karnych, w którym piłkę ufundowaną przez wójta Tadeusza Kielana wygrał Kamil Klimaszko. Dzieciom bardzo dużo frajdy sprawiły organizowane w parach pojedynki strzeleckie, ze specjalnymi pistoletami na podczerwień. Maluchy mogły się także wyszaleć dzięki dmuchanym kulom, w których i świat wirował do góry nogami , i można było bezpiecznie uprawiać zabawy w stylu japońskiego sumo. Festyny były bardzo udane, dopisała pogoda oraz humory.

(SR)

Raszówka

 

Gogołowice