Derby zdecydowanie dla Księginic

Niedzielne derby ze względu na prace przy murawie w Raszówce odbyły się w Księginicach. Kibice jeszcze nie zdążyli się wygodnie rozsiąść na trybunach, a Ksawery Tadla (1.min) zdobył gola dla Iskry.

Na drugą bramkę czekaliśmy do 10. minuty i Adam Podbereźniak podwyższył stan meczu na 2:0. Od tego momentu mecz się wyrównał i gdy wydawało się, iż do przerwy wynik nie ulegnie zmianie w 44. minucie Dawid Migda strzelił trzeciego gola dla drużyny z Księginic.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, obie ekipy miały sytuacje do zdobycia bramek lecz gole zdobywali tylko piłkarze Iskry -Tomasz Frydlewicz (50. i 73. min) oraz Karol Grolewski (87. min). Zawodnikom obu drużyn należy pogratulować twardej męskiej walki. Huzar Raszówka – Iskra II Księginice 0:6 (0:3)

W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Łukasz Kocot z Księginic. Najlepszymi zawodnikami meczu zostali wybrani Frydlewicz Tomasz (Iskra) i Koziara Maciej (Huzar). Nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.