Derby w klasie B: Platan Siedlce – Iskra II Księginice 4:1 ( 2: 0 )

Po długiej wakacyjnej przerwie piłkarze klasy B zainaugurowali nowy sezon. W samo południe przy bardzo wysokiej temperaturze w Siedlcach odbyło się derbowe spotkanie. Od pierwszych minut lekką przewagę posiadali piłkarze Platana i to oni po strzale Roberta Maślińskiego ( 39. minuta) objęli prowadzenie. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy Przemysław Fiałkowski zdobył drugiego gola dla piłkarzy z Siedlec. Po zmianie stron goście za wszelką cenę chcieli odrobić straty. W 51. minucie Łukasz Szymański po pięknym strzale zdobył kontaktowego gola. Od tego momentu obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki lecz gole zdobywali tylko gospodarze – Przemysław Fiałkowski (72. minuta) i Kamil Głąb (86. minuta).

Obie drużyny należy pochwalić za bardzo ambitną grę mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Najlepszymi piłkarzami zostali wybrani Dominik Kurek – Iskra II i Przemysław Fiałkowski – Platan

W przerwie meczu odbył się konkurs ,,Strzał w poprzeczkę”, którego zwycięzcą został Jan Sulieman . Nagrody w imieniu Wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Poniżej wyniki weekendowych spotkań pozostałych drużyn Gminy Lubin

klasa okręgowa