Debiut i brąz łuczników z Raszówki

81. Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie, które odbyły się w Dobczycach były pierwszą tej rangi seniorską imprezą, w której wystartowali zawodnicy LZS SKS Raszówka. Spisali się na nich doskonale, sięgając po dwa brązowe medale.

Pierwszy medal brązowy MPS w Łucznictwie w lukach bloczkowych  zdobył mikst w składzie Paulina Ostrowska -Mariusz Walada, natomiast drugi brązowy medal zdobyła drużyna męska w składzie Jerzy Dzikowski, Paweł Karszewski, Mariusz Walada i Stanisław Włodarczyk. Oprócz tego mikst w składzie Natalia Antoniak-Jerzy Dzikowski był piąty, indywidualnie Paulina Ostrowska była siódma, a Natalia Antoniak ósma wśród kobiet natomiast Mariusz Walada był siódmy w śród mężczyzn.

Bardzo dobrze spisali się również młodzi łucznicy na turnieju w Strzelinie, gdzie startowała cała czołówka dolnośląski łuczników przygotowująca się do Mistrzostw Polski w tej kategorii, które odbędą się 16 września 2017 r. w Kielcach (wystartuje ośmiu zawodników LZS Raszówka). I tak Magda Sieradzka była pierwsza w kategorii Młodzik wśród dziewcząt,  a Mateusz Musiatowicz był pierwszy  w kategorii Młodzik wśród chłopców. Matusz Posłuszny był
drugi w śród Młodzików starszych, a Ewelina Mazurek piąta w śród Młodziczek
starszych.

Gratulujemy!