Bukowna i Wiercień bez wody

kranPrzerwa w dostawie wody dla mieszkańców Bukownej nastąpi dzisiaj, 7 listopada w godzinach wieczornych. Z kolei w miejscowości Wiercień wody zabraknie we wtorek, 8 listopada. Brak wody w kranach ma związek z prowadzonymi przez GZUKiM pracami.

Gminny Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych informuje, iż w związku z kontynuacją prac polegających na hydropneumatycznym czyszczeniu sieci wodociągowej, w dniach od 07.11.2016  do 08.11.2016 r. w godzinach od 20.00 do 6.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Bukowna. Natomiast w dniach od 08 do 10.11.2016 r. w godzinach od 20.00 do 6.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Wiercień.

– Zwracamy się z prośbą do mieszkańców tych miejscowości o niekorzystanie, w trakcie trwania prac z przyborów oraz urządzeń wodociągowych, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia sprzętów i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwach domowych, jak również zakłócić prowadzone prace na sieci – mówi Bartosz Słowikowski z Gminnego Zakładu Usług Komunalnych i Mieszkaniowych.

GZUKiM za utrudnienia przeprasza.