Biblioteka zaprasza na grę terenową do Raszówki

Lubicie zagadki, łamigłówki i szyfry? Zapraszamy do świetnej zabawy w terenie z udziałem pisarza Dariusza Rekosza i aktora Bronisława Cieślaka! Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce i Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Raszówce zapraszają do uczestnictwa w Detektywistycznej Rodzinnej Grze Terenowej pt. „100 zagadek na 100 – lecie niepodległości”.

Proponowana przez bibliotekę gra to wiele różnych korzyści:

  • świętuj razem z nami odzyskanie niepodległości
  • poznaj bliżej historię swojej Ojczyzny
  • rozwiązuj przygotowane przez Dariusza Rekosza zagadki
  • spotkaj się z najpopularniejszym detektywem Bronisławem Cieślakiem
  • zwiedzaj i poznawaj Raszówkę

Gra odbędzie się 20 października 2018 r. w Raszówce,w godz. 9.45-16.00. Start i meta w świetlicy wiejskiej w Raszówce. W grze mogą brać udział osoby dorosłe i młodzież. W każdym Zespole musi być przynajmniej jedna osoba, która ukończyła 14 lat.

Gra skierowana jest do grup liczących od 2 do 4 osób. Polega na poruszaniu się pomiędzy poszczególnymi Punktami Kontrolnymi oraz wykonywaniu zadań wynikających ze wskazówek otrzymywanych na bieżąco, oraz scenariusza, który zawiera wiele ciekawostek i informacji historycznych związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę.

Rejestracji należy dokonać do 16 października 2018 r. Decyduje kolejność zgłoszeń! Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie oraz pod numerem telefonu 76/ 844 81 93. Na mecie czekają nagrody i poczęstunek. Zapraszamy!

(biblioteka-raszowka.pl)

REGULAMIN_GRA_TERENOWA

ogolny obowiazek informacyjny

karta zgloszenia pelnoletniego

karta zgloszenia niepelnoletniego

formularz zgloszeniowy druzyny