Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych

W maju wchodzi w życie nowe rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych, któremu będą podlegać także organizacje pozarządowe. Dolnośląski Punkt Doradczy zaprasza więc przedstawicieli tych organizacji na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 6 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubinie, w godzinach 15.00 – 18.00

„Ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych” to główny temat planowanego szkolenia, który organizuje Dolnośląski Punkt Doradczy dla organizacji pozarządowych w Lubinie. Na szkoleniu można się będzie dowiedzieć jakie obowiązki mają administratorzy danych osobowych, jak opracować politykę bezpieczeństwa informacji, jak stosować nowe przepisy i jakie sankcje grożą za nieprawidłowe zbieranie, chronienie, wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych.

Szczegóły na załączonym plakacie.

(SR)