Bezpłatne konsultacje w Lubinie

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) po raz kolejny zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej. W maju 2018  podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych pracownicy PIFE udzielają informacji w wybranych miejscowościach Dolnego Śląska. W Lubinie taki dyżur będzie w czwartek 24 maja w siedzibie ZUS.

Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich. Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.  Mobilne Punkty Informacyjne były już w Głogowie i Polkowicach, 24 maja  będą w Lubinie. Informacje można będzie uzyskać w siedzibie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspektorat w Lubinie, ul. Drzymały 12, sala obsługi klientów, w godzinach od 10.00 do 12.30.

(SR, rpo.dolnyslask.pl)