Bądź BLISKO – bieżące informacje w zasięgu ręki

Mieszkańcy Gminy Lubin mogą korzystać z mobilnej aplikacji BLISKO. Dzięki oprogramowaniu użytkownicy będą na bieżąco informowani o wszelkich awariach, czy utrudnieniach, a także o planowanych w gminie imprezach. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfona, aby bieżące informacje były w zasięgu ręki. Korzystanie z oprogramowania jest bezpłatne.

Osoby, które zainstalują aplikację będą otrzymywać sms’y o planowanych w gminie imprezach kulturalnych oraz sportowych. Otrzymają także informacje o innych ważnych wydarzeniach dotyczących mieszkańców Gminy Lubin. Tą drogą będą również wysyłane do użytkowników ostrzeżenia dotyczące zagrożeń meteorologicznych np.: intensywnych opadów, stanów alarmowych oraz wichur i burz.

Aby korzystać z mobilnego informatora wystarczy pobrać aplikację BLISKO na smarfona, wyszukać konkretny powiat i wybrać kategorię, z której chcemy dostawać powiadomienia. Aktualnie dostępne są trzy: zagrożenia i awarie, dla mieszkańca oraz sport. Użytkownik sam decyduje, o czym chce być powiadamiany. Można więc wybrać jedną interesującą nas kategorię, dwie lub wszystkie trzy.

Aplikacja BLISKO zrzesza największą liczbę nadawców, m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i inne podmioty ważne dla mieszkańców. Oprogramowanie jest nowoczesną wersją dawnej aplikacji komunikatora SISMS.

WYBIERZ SPOSÓB REJESTRACJI DO SYSTEMU POWIADAMIANIA SMS