B-Klasa rozpoczyna sezon

W najbliższą niedzielę piłkarski sezon 2017/2018 rozpocznie B-Klasa, w której Gmina Lubin ma silną reprezentację. Oprócz czterech drużyn grających w tej klasie rozgrywkowej w ubiegłym sezonie, po dwuletniej przerwie powraca na murawę Platan Siedlce.

I właśnie z udziałem Platana Siedlce w najbliższą niedzielą odbędą się pierwsze gminne derby. Początek meczu z Unią Szklary Górne o godz. 14.00 na boisku w Oborze.

O godz. 11.00 Transportowiec Kłopotów-Osiek na boisku w Księginicach podejmie Sokoła Niechlów, a o 12.00 u siebie Victoria Niemstów zmierzy się ze Skarpą Orsk.

Na wyjeździe zagra natomiast Huzar Raszówka, który stanie naprzeciwko Victorii Tymowa. Początek tego spotkania o godz. 11.00.

W ten weekend swoją drugą kolejkę rozegrają Okręgówka i A-Klasa.

Iskra Księginice podejmować będzie na własnym boisku Odrę Chobienia. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00. Również u siebie zagra w niedzielę o godz. 11.00 Fortuna Obora, która zmierzy się z Rodłem Granowice. Pauzować będzie natomiast Unia Miłoradzice, bo Błękitnymi Koskowice, z którymi miała się zmierzyć wycofały się z rozgrywek.

(MG)