Wygrana Unii na inauguracji sezonu

W niedzielne popołudnie odbyła się w Miłoradzicach długo wyczekiwana inauguracja sezonu piłkarskiego 2020/2021, mecz Unia Miłoradzice – Park Targoszyn zakończył się wynikiem 2:0. Gospodarze przystępowali do meczu osłabieni brakiem kilku kontuzjowanych zawodników. Jednak od pierwszych minut przewaga optyczna należała do piłkarzy z Miłoradzic.

Wraz z upływem czasu stawało się oczywiste, iż bramki są tylko kwestią czasu. Na pierwszego gola kibice musieli jednak czekać do 44. minuty, po składnej akcji całego zespołu Tomasz Skotnicki zdobył swoją pierwszą bramkę. Po zmianie stron nadal gospodarze byli drużyną lepszą w każdym elemencie piłkarskiego abecadła. Kolejna bramka (76. minuta) była efektem szybkiej kontry piłkarzy Unii zakończonej golem najlepszego na boisku Tomasza Skotnickiego. Po pierwszym spotkaniu można być spokojnym o wyniki Unii Miłoradzice w rundzie jesiennej.

W przerwie meczu odbył się konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Mariusz Panek z Miłoradzic. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Tomasz Skotnicki (Unia). Nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Pozostałe mecze naszych drużyn:

Iskra Księginice – Płomień Radwanice 3:1
KS Kłopotów-Osiek – Kłos Moskorzyn 1:0
Viktoria Borek – Fortuna Obora 9:1
Drago Jaczów – Unia Szklary Górne 2:0
Platan Siedlce – LZS Żelazny Most 9:1
Relaks Szklary Dolne – Huzar Raszówka 1:3
Iskra II Księginice – Viktoria Parchów 11:0
Victoria Niemstów – Zryw Stary Łom 2:1