60-lecie LKS Huzar Raszówka

Festyn 60-lecie LKS HuzarWręczanie odznaczeń, pokazy Ochotniczych Straży Pożarnych oraz gry i zabawy dla najmłodszych i dorosłych – tak zapowiada się festyn z okazji 60-lecia LKS Huzar Raszówka. Impreza odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia.

Festyn zainauguruje mecz pomiędzy LKS Huzar a OSP Raszówka, który zostanie rozegrany o godzinie 13.00. Na zakończenie turnieju zaplanowano wręczanie odznaczeń.

W programie są także „Bezpieczne wakacje” – blok zajęć dla najmłodszych, czyli gry, zabawy i liczne konkursy.

Organizatorzy zaplanowali również pokazy Ochotniczych Straży Pożarnych oraz II gminne zawody w bule.

Z kolei od godziny 20.00 będzie trwała zabawa na powietrzu, podczas której odbędą się konkursy dla dorosłych.

Organizatorami festynu są LKS Huzar Raszówka, OSP Raszówka oraz Gmina Lubin