100 rocznica urodzin Jana Pawła II w przedszkolu w Raszówce

18 maja jest dniem szczególnym dla wszystkich Polaków, w szczególności dla naszych przedszkolaków, bowiem to 100 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II, który jest patronem gminnego przedszkola. Mimo kilkutygodniowego nauczania zdalnego, z pełnym zaangażowaniem przedszkolaki przygotowywały się do tego święta.

Przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym  “Jan Paweł II- Patron mojego przedszkola” zorganizowanym przez nauczycielki. Oprócz tego przedszkolaki z grupy III wzięły udział w ogólnopolskim projekcie organizowanym przez Instytucję Dialogu Międzykulturowego specjalnie na tę okazję, którego koordynatorem jest Małgorzata Stachowska-Socha.  Zadanie polegało na wysłaniu nagranego filmiku dzieci śpiewających hymn obchodów jubileuszu pt. “Nie zastąpi Ciebie nikt”.

Chcąc zrobić dzieciom niespodziankę i jednocześnie podziękować za włożony trud rodzicom naszych przedszkolaków, nauczycielka Małgorzata Stachowska- Socha przygotowała prezentację, która została przedstawiona podczas zajęć online. Jest dostępna także pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=IV0NYwI1QZc.

(RED)